Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
18 sep 08.30 LRC JO7-3 Ameide JO7-2JM co -
18 sep 08.40 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-1 co -
18 sep 08.50 Lekvogels JO7-1 LRC JO7-3 co -
18 sep 09.10 LRC JO7-3 Ameide JO7-1JM co -
25 sep 09.40 Ameide JO7-2JM LRC JO7-3 co -
25 sep 09.50 SV Meerkerk JO7-1 LRC JO7-3 co -
25 sep 10.00 Lekvogels JO7-1 LRC JO7-3 co -
25 sep 10.10 LRC JO7-3 Ameide JO7-1JM co -
02 okt 08.30 SV Meerkerk JO7-1 LRC JO7-3 co -
02 okt 08.40 Lekvogels JO7-1 LRC JO7-3 co -
02 okt 08.50 LRC JO7-3 Ameide JO7-2JM co -
02 okt 09.00 LRC JO7-3 Ameide JO7-1JM co -
09 okt 09.30 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-1 co -
09 okt 09.40 Ameide JO7-1JM LRC JO7-3 co -
09 okt 10.00 LRC JO7-3 Lekvogels JO7-1 co -
09 okt 10.10 Ameide JO7-2JM LRC JO7-3 co -
06 nov 09.00 Heukelum JO7-1 LRC JO7-3 co -
06 nov 09.10 Asperen JO7-1 LRC JO7-3 co -
06 nov 09.20 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-1 co -
13 nov 08.30 Heukelum JO7-1 LRC JO7-3 co -
13 nov 08.40 Leerdam Sport'55 JO7-1 LRC JO7-3 co -
13 nov 08.50 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-1 co -
20 nov 08.30 Herovina JO7-1 LRC JO7-3 co -
20 nov 09.00 Leerdam Sport'55 JO7-1 LRC JO7-3 co -
20 nov 09.20 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-1 co -
27 nov 10.00 Lekvogels JO7-1 LRC JO7-3 co -
27 nov 10.10 Ameide JO7-2JM LRC JO7-3 co -
27 nov 10.20 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-1 co -
04 dec 09.00 Heukelum JO7-1 LRC JO7-3 co -
04 dec 09.10 Asperen JO7-1 LRC JO7-3 co -
04 dec 09.20 LRC JO7-3 Herovina JO7-1 co -
11 dec 08.30 Herovina JO7-1 LRC JO7-3 co -
11 dec 08.40 Leerdam Sport'55 JO7-1 LRC JO7-3 co -
11 dec 08.50 LRC JO7-3 Lekvogels JO7-1 co -
05 feb 08.30 LRC JO7-3 RKTVC JO7-2 co -
05 feb 08.40 LRC JO7-3 MVV'58 JO7-2 co -
05 feb 08.50 Tricht JO7-1 LRC JO7-3 co -
12 feb 08.30 SC Everstein JO7-1 LRC JO7-3 co -
12 feb 08.40 WNC JO7-1 LRC JO7-3 co -
12 feb 08.50 LRC JO7-3 Tricht JO7-1 co -
19 feb 09.20 LRC JO7-3 RKTVC JO7-2 co -
19 feb 09.30 MEC'07 JO7-2 LRC JO7-3 co -
19 feb 09.40 LRC JO7-3 TEC JO7-2 co -
12 mrt 08.30 LRC JO7-3 Hardinxveld JO7-3 co -
12 mrt 08.40 Ameide JO7-1JM LRC JO7-3 co -
12 mrt 08.50 LRC JO7-3 Sleeuwijk JO7-2 co -
19 mrt 08.30 LRC JO7-3 Ameide JO7-1JM co -
19 mrt 08.40 LRC JO7-3 Hardinxveld JO7-3 co -
19 mrt 08.50 Lekvogels JO7-1 LRC JO7-3 co -
26 mrt 08.30 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-2 co -
26 mrt 08.40 Peursum JO7-1JM LRC JO7-3 co -
26 mrt 08.50 LRC JO7-3 Sleeuwijk JO7-2 co -
02 apr 10.00 Lekvogels JO7-1 LRC JO7-3 co -
02 apr 10.10 LRC JO7-3 Kozakken Boys JO7-2 co -
02 apr 10.20 Sleeuwijk JO7-2 LRC JO7-3 co -
09 apr 11.30 Lekvogels JO7-1 LRC JO7-3 co -
09 apr 11.40 LRC JO7-3 Kozakken Boys JO7-2 co -
09 apr 11.50 SV Meerkerk JO7-2 LRC JO7-3 co -
23 apr 10.30 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-2 co -
23 apr 10.40 Ameide JO7-1JM LRC JO7-3 co -
23 apr 10.50 LRC JO7-3 Sleeuwijk JO7-2 co -
14 mei 08.30 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-2 co -
14 mei 08.40 Peursum JO7-1JM LRC JO7-3 co -
14 mei 08.50 LRC JO7-3 Ameide JO7-1JM co -
21 mei 08.30 Kozakken Boys JO7-2 LRC JO7-3 co -
21 mei 08.40 LRC JO7-3 SV Meerkerk JO7-2 co -
21 mei 08.50 Ameide JO7-1JM LRC JO7-3 co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!