Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Commissies v.v. LRC Leerdam

Technische Zaken Jeugd

JO17-19 Jan van Ekeren bovenbouw@vvlrc.nl
JO12-15 Bert Bruggeman
Joost van der Weiden
middenbouw@vvlrc.nl
JO07-11

Yme van Gent
Pascal van de Hoef
Arie het Lam

onderbouw@vvlrc.nl
Meiden Joyce van Pelt meiden@vvlrc.nl
  Algemene zaken tzjeugd@vvlrc.nl
Toernooien   toernooicommissie.vvlrc@gmail.com
Glasstadcup Rayelle Visser glasstadcup@outlook.com


Technische Zaken Senioren

Technisch manager   bestuur.vvlrc@gmail.com
1-2-O23 John van de Berg  
3-4-5-6-7-45+ Henry Ververs  
LRC 35+/45+   lrc.veteranen@gmail.com

 

Wedstrijdsecretariaat

Senioren 1-2      
Senioren 3-4-5-6-45+      
Jeugd  André v/d Stelt wedstrijdsecretariaat@vvlrc.nl  
Scheidsrechters Gonda van Wijk & Rafid Taif scheidsrechters@vvlrc.nl  

 

Ledenadministratie

Ledenadministratie Johanna den Hertog ledenbeheer.vvlrc@gmail.com


Verenigingswerk

Bestuurslid Raf Montezinos  
Coordinator Vacant  

 

Kantine

Beheerder Stichting Beheer Glaspark stichtingbeheerglaspark@gmail.com 
Coördinatoren Ronald Tromp & Corriele Tromp  

 

Veiligheidszaken

Coordinator Ralph Stoops ralphstoops@gmail.com
     

 

Terrein en opstallen

Terrein en Opstallen Ab Donga t.o@vvlrc.nl


Sponsorcommissie

Voorzitter  vacature  
Penningmeester Joost Kramer joost.kramer@bclrc.nl
Secretaris Gerard van Gameren stichtingtopsportlrc@gmail.com
Ondersteuning voorzitter + relatiebeheerder sponsors Monique van Kerkwijk monique.vankerkwijk@bclrc.nl
Vice voorzitter + relatiebeheerder sponsors René Hijkoop rene.hijkoop@bclrc.nl
Relatiebeheerder regio centrum Arian Vroon arian.vroon@bclrc.nl
Relatiebeheerder Remco van der Pol remco.vanderpol@bclrc.nl


Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!