Afgelastingen

Gedurende de wintermaanden is het mogelijk dat wedstrijden worden afgelast. Belangrijk is om te weten hoe je kan zien of een wedstrijd is afgelast.

Dit kan op de volgende manieren:

  • De KNVB heeft het amateurvoetbal verdeeld in 2 categorieën: de A en B categorie. Op NOS Teletekst pagina 603 kunt u zien welke districten en categorieën zijn afgelast. LRC Leerdam valt onder district Zuid 1. Met een X wordt aangeven of de wedstrijden in een district zijn afgelast. Onder de A-categorie vallen de volgende elftallen: LRC Leerdam 1, 2, 3, 4,5, A1, B1, C1 en D1. Alle overige teams vallen onder de B-categorie;
     
  • Zodra een afgelasting bekend is zal deze ook op de voorzijde van de website worden vermeld;
  • U kunt natuurlijk ook naar LRC Leerdam bellen op zaterdagmorgen vanaf 07.15 uur, telefoonnummer 0345-612307.

 

De onderstaande wedstrijden zijn afgelast:

 

Er zijn momenteel geen wedstrijden beschikbaar
Agenda
0000-00-00:
Item Title of Your event

SponsorKliks

“SponsorKliks,

Website sponsors